נשים ממליצות

פידבקים מטיפולים אישיים בתנועה:
 • הרגשתי שאני חייבת לכתוב לך על המשמעות שהתהליך של תודעה בתנועה אפשר לי. איפשר לי להתקרב לעצמי. להקשיב לרצונות הכי עמוקים שלי, כאלה שכבר שכחתי אודותם. הגעתי בגלל שהרגשתי תקועה גם מבחינה מקצועית וגם בכל מיני עניינים משפחתיים. הטיפול אפשר לי לפתוח את הראש למחשבות חדשות. לשנות דפוסי חשיבה שרק עשו לי לא טוב. להבין שאני לא יכולה "לתקן" או לשנות אף אחד אחר מלבד עצמי. יצאתי מחוזקת ועם כלים להתמודד טוב יותר עם הקשיים. אנחנו נפרדות אבל אני בידיעה שתמיד אוכל לחזור, להתייעץ ולבוא למספר מפגשים של תמיכה ושאת כאן תמיד להזכיר לי את הכוחות שקיימים בי.
   
 • הגעתי אלייך עם המון קושי. לאט לאט הבנתי שלב הקושי שלי נמצא בחוויה שלי שההורים שלי לא ראו אותי באמת, לא הבינו אותי ולא קיבלו אותי כמו שאני. עברתי "חוויה מתקנת" איכשהו הצלחתי להפנים את זה שאני ראויה מאוד שיראו אותי, שאני שווה ובעלת ערך ללא כל קשר למה שאני עושה או משיגה בחיי. וכל זה בזכות זה שהרגשתי שאת רואה אותי באמת, שאת שמה במוקד את הכוחות שלי ואת הייחוד שלי. במשך 7 חודשים הרגשתי איך אני מתחזקת יותר, שמחה יותר, אוהבת את עצמי ואת גופי יותר ופתאום נפתחתי להכרויות חדשות ומפגשים חדשים שעושים לי רק טוב. שיניתי דפוס מטורף שהיה לי במשיכה שלי לכל מה שהורס אותי ורומס אותי. אין לי מילים לתאר עד כמה אני מרגישה שמאז שבאתי אלייך הצלתי את עצמי מעצמי.
   
 • אצלך השתחררתי מהסוד שליווה אותי כל  כך הרבה שנים, ואני עשיתי הכל כדי לא לזכור. אבל כמו שאת תמיד אומרת הגוף דואג להזכיר לנו את זה שלא יעזור אם נתעלם ונעצום עיניים, שהכאב נמצא שם ומוצא לו דרכים להתבטא. אני הייתי רוב הזמן עצבנית ואימפולסיבית ברוך השם שהצלחתי למתן את ההתנהלות הזאת שלי שנבעה מזה שלא הקשבתי למה שקורה לי בפנים.
   
 • כמה מדהים ששעה של תנועה יכולה לפתוח מקומות שחסומים שנים... חיבור לגוף מתוך מקום פתוח ונקי מילא אותי בהמון שמחה ואהבה לעצמי ולחיים! תודה לך איילת על ההכוונה וההכלה, על ההובלה הרגישה ומלאת ההשראה. תודעה בתנועה אכן מרחיבה את הלב ואת ההבנה  מחכה למפגשים מפרים נוספים ביחד!
  הלה לזר
   
פידבקים מסדנאות תנועה לקבוצות נשים ומטפלות:
 • היה כיף גדול. באמת תחושה שאנחנו צומחות יחד כבר בסדנא אחת.
   
 •  כל מה שאכתוב מתגמד אל מול החוויה של קבוצת נשים מיטיבות. מרגישה שזכיתי.
   
 • אני חוזרת מכל מפגש בהתרוממות רוח היה נפלא, מעשיר, מלמד, מרגש ומחבק.
   
 • רציתי להגיד לך איילת – המון תודה על הסדנא המקסימה, כייפית, מרגשת ומעשירה. הסדנא שלך ליוותה אותי כל הסופ"ש. אני מרגישה שהעבודה שעשית תתרום לי (אני מניחה שגם לאחרות) רבות. ואני מתכוונת לשלב אלמנטים שלמדנו בטיפולים שאני עושה כבר השבוע. המון תודה.
   
 • היה מבחינתי מעולה ומעשיר.
   
 • הי איילת. אחרי הסדנא למטפלות אני מרגישה שאני רוצה המשך באחת הקבוצות שלך. מאוד התרשמתי לטובה ואת מקסימה, עדינה ומאוד מכילה.
   
 • הי איילת, אני מתפנה לכתוב לך אחרי הסדנא: הסדנא הייתה עבורי הזדמנות אמיתית. מקום של שקט, תנועה וחיבור אמיתי לגוף ולכל מה שמתחולל בו זמנית בנפש. התחברתי מאוד לעבודה איתך נהנתי ממנה מאוד. ההנחייה שלך היתה נעימה מאוד, מרגיעה ומאפשרת.
   
 • איילת יקרה, היה מפגש מדהים. כל כך הרבה רגש, רוגע, נועם ואהבה בערב שהעברת, פשוט מקסים. כל הבנות נהנו פשוט לא רצו ללכת הביתה. קמתי למחרת עם המון אנרגיה חיובית. יופי של מפגש!
   
 • היום בחרתי לשתף מגנט מקסים שעיצבתי, אך במקרה הזה... אל תסתכל רק בקנקן, אלא בתוכנו... איילת לקט קינן, מנחה סדנאות בשם "תודעה בתנועה", דרך ריקוד ותראפיה בתנועה לנשים, תהליך טיפולי הוליסטי שמגלם בתוכו גם הנאה מהתנועה וגם הנעה לשינוי בחיים. מומלץ בחום.
  קטי לוי
   
 • הי איילת, היה ערב נפלא, קיבלנו הרבה ביקורות טובות, נשמח לעבוד יחד בהמשך.
  אתי חקלאי, מודיעין
   
 • אתמול בערב, הייתי עייפה מתלאות היום, נכנסתי לנוח קצת וכעבור עשרים דקות, זינקתי מהמיטה ונסעתי, עדיין עייפה - לסדנת תנועה של איילת לקט קינן. השיעור הראשון, בחלל מקסים בת"א החל בהרפייה על מזרן, התחלתי לפהק, עדיין השינה היתה כל משאת נפשי, באותו רגע.

  לאט, לאט בהנחייתה של איילת ההממת, ניתק גופי מהמזרן והתחלנו לנוע לקצב מוסיקה עדינה, אשר הלכה והתחזקה לגל גדול יותר, מעיר ומשחרר, ושוב נרגעה לקראת סוף השיעור. יצאתי משם מלאת מרץ, כבר לא הייתי עייפה בכלל וגם לא היה לי קר. הרגשתי את הדם זורם לי בעורקים וחשבתי לעצמי איך אפשר לישון את החיים - אם נכנעים לעייפות, ואיך אפשר בהחלטה מודעת להתעלות על האינרציה ולהכניס תנועה ושמחה, זה רק מאמץ קטן.
  קטי לוי
   
 • כולנו רקדנו. היא תוך כדי המוזיקה כל כמה זמן זרקה לנו משפט ואז המחשבות התחילו לעלות. אם יש בכלל. היו. לפחות לי. ראיתי מסביבי בנות מכל מיני גילאים שרוקדות. בלי ביקורת עצמית. פשוט רקדנו. נתנו לגוף להוביל אותנו. היא גם רקדה. קפצה. התרחקה, היית ילדה, מנחת קבוצה מקצועית, אישה אוהבת וקשובה. היית חלק מאיתנו. לאט לאט החזירה אותנו בעדינות למציאות, להתמודדות.

  התיישבנו במעגל. ידענו שלכל אחת יש סיפור. סיפור משלה. של הגוף. חלק גדול שיתפנו בחוויה המדהימה שקיבלנו ממנה. שיצאתי עם חברה מהסדנא שלה, אמרה ששכחה בבית את המשקפיים והיא צריכה לחזור לתל אביב כמה שיותר מהר. רציתי לשאול אותה למה ואיך היא הגיעה להיות מטפלת אבל דאגתי לה. עזרנו לה להכניס את הרול אפ לתיק ושיחחרנו אותה. גם היא אותנו. דרך התנועה! איילת לקט קינן. היא תרפיסטית בתנועה המדהימה הזו. תודה רבה לך המפגש המרענן היום, עבר מהר מדי. מחכה לראותך שוב גם על קפה של הבוקר וגם בשיעור!
  גבי פטו
   
 • אמש היינו, מספר נשים מ"בנות-ת"א", בסדנה של איילת ,תרפיה בתנועה. רק לטעימה... ומה זה טעים היה וקורא לעוד... ביקשו אותה שתעשה זאת לכל המעגלים... שווה ברמות. אגב הסדנה, התנועה והמחול, הנחייתה וסיכום הערב, בהיותי כמו שאני, התבוננתי בה [לא דרך העיניים], הרגשתי וחוויתי אותה. איזו אשה ומטפלת מדהימה, קשובה,רגישה, הולכת עם הצורך והקצב שלך באיכפתיות, בליווי עדין, תומך,בהעצמה... אין לי ספק שלעבוד איתה זו חוויה ייחודית ומאפשרת צמיחה והתפתחות. ובכלל, אישה כאיילת, שעשתה הסבה מקצועית למה שבאמת היא אוהבת... מה עוד יש לומר. אין למעלה מזה. 
  שרי זומר
   
 • וואו. מאוד מאתגר לתאר במילים את הרגשות שחוויתי. סדנה של איילת תודעה בתנועה הפגישה אותי עם עצמי במקומות מאתגרים מאוד בחיי. הסדנה והדרך שאיילת אימנה אותנו, עם השאלות המדוייקות שלה איפשרו לי להתאמת עם עצמי ואני בטוחה שזה יוביל להתפתחות נוספת בחיי. איילת תודה רבה על ערב נהדר... מצאתי את עצמי שרה לי באבן גבירול בדרך חזרה הביתה...
  חן אברמוב
   
 • אני רוצה לפרגן מכל ליבי לאיילת לקט קינן המקסימה והמיוחדת, הייתי אצלה בסדנה של 'לרקוד את מי שאת'. אני מהביישניות, אלו שלא מרגישות בנוח לרקוד, שבטוחות שאינן יודעות לרקוד, שבמסיבה מקסימום מזיזות את הראש מצד לצד... בסדנה שלה נפתחתי... לאט לאט... הרגשתי כל כך בנוח, כל כך חופשיה, לא האמנתי שזו אני, ושאני יכולה לרקוד ככה... יצאתי מועצמת, מחוזקת ובהבנה ש-אני אוהבת לרקוד! ובהחלט אגיע לעוד סדנא שכזו...

  איילת יוצרת אווירה תומכת ומכילה, כך שכל אחת יכולה להרגיש בנוח, מוגנת ואהובה כמו שהיא. לאחר הסדנה פגשתי את איילת במפגש 1/1 והייתה פגישה מרתקת- פגשתי אישה עם לב עצום ורצון לעזור לכמה שיותר נשים לגלות בתוכן את העוצמה הפנימית ולחזק אותן... אני ממליצה בחום!
  פארי שמואלי
   
 • נשים יקרות, הרשו לי לפרגן לאיילת לקט קינן על הסדנה הנהדרת של תודעה בתנועה. הייתי אצלה אתמול בערב, מרוגשת אחרי יום נהדר שעבר עליי, וחשבתי שאני באה לרקוד בשביל הכיף. ובכן, היה כיף, איילת שמה לנו שירים, כאילו היא הרגישה שאלו השירים שייגעו בי באותו היום.

  ההנחיה שלה הייתה מדויקת, נגעה בנקודות מאוד אישיות שלי, בנקודות כואבות שאני רוצה לעבוד עליהן, מדהים שאיילת הצליחה לראות אותן תוך כדי תנועה ולאמת אותי איתן (כנראה שיש חיבור מאוד עמוק בין גוף ונפש).

  לאחר מכן התיישבנו לשיחה של שעה, כל הרקדניות :-) דיברנו הרבה מאוד על רגש, על המקומות שנוחים לנו, על הקשר של הגוף לנפש, אהבה עצמית ועוד...
  נהנתי מאוד ואני אצטרף לאיילת על בסיס קבוע, מציעה לכן גם.
  חן אברמוב
   
פידבקים מסדנאות תנועה לקבוצות במרכזים בהם עבדתי:
 
 • בקבוצות שלך אני תמיד מרגישה שהחלקים הטובים שלי באים לידי ביטוי. אני מרגישה התחדשות ותחושה שהכל עוד פתוח לפני, שיש לי את היכולת לעשות שינויים. מדהים איך זה עובד יחד התנועה והמעגל של השיחה אח"כ. הרבה פעמים השתתפתי בקבוצות של תנועה והיה חסר לי כל כך להכיר את הבנות שרוקדות איתי. כאן אני מרגישה שזה שילוב שמעמיק את התובנות שלי עם עצמי ויותר מזה מחבר אותי לכוחות שקיימים בי ושלפעמים אני שוכחת שהם קיימים בי.
   
 • הייתי מגיעה לקבוצה מפורקת. שונאת את הגוף שלי. אחרי מה שעברתי בילדות לא האמנתי שאי פעם אני אוכל שוב להתחבר לגוף שלי , ולמצוא את החלקים שאני אוהבת בעצמי. לקבל את עצמי כמו שאני. יש לך את היכולת לאפשר לכל זה לקרות. דרך התמקדות בגוף, בנשימה ובתנועה. או כמו שאת תמיד אומרת נשימה ונשמה באים מאותו השורש. תודה על כל הנתינה הזאת. תמיד יצאתי מסשן מחוזקת, פחות חרדה ויותר מקבלת.
   
 • רציתי לספר לך שהתקפי החרדה הלכו ופחתו וגם הפרשי הזמן בין התקף להתקף. עכשיו אני כבר יודעת מה צריך לעשות רגע לפני שזה קורה ואני מתחילה להרגיש את זה בגוף .אני זוכרת את עצמי מחכה כל השבוע למפגש איתך  ובדרך מעבדת את כל התובנות והתחושות שעלו בשעת הטיפול כאילו הטיפול המשיך מעבר לשעה שהייתי אצלך.
   
 • תמיד רציתי לשנות והכל היה בגדר דיבורים. כשהגעתי אלייך וסיפרת לי על השינויים שאת עשית בחייך שלך נתת לי מוטיבציה והיית לי להשראה. ראיתי איך שכשאני עובדת על גמישות שלי עם הגוף והתנועה, אני גם מתחילה להתגמש במחשבות שלי ובמקום לשמר את התקיעויות שלי התחלתי לנוע ולהתקדם לעבר כל הדברים שקודם לכן נראו לי בלתי אפשריים.