הדרכת הורים בתנועה לאמהות

כמה פעמים ביום מתרחש אצלך מעגל הקסם שבו את רוצה להיות אמא מאפשרת ורגועה, המסתכלת בפליאה וחיוך בילד שלך באוירה משפחתית טובה ורגועה? אבל מוצאת את עצמך מתוסכלת מזה שזה לא מצליח, ואז מתמלאת ברגשות אשמה שמעוררים כעס גם כלפי ילדך, ששם לך מראה על כך שאת לא מצליחה להיות האמא שאת חלמת להיות?

אני מזמינה אותך לדרך ייחודית בהדרכת הורים בשילוב תנועה. דרך חווית התנועה המאפשרת חיבור לערוץ של הילד הפנימי הקיים בכל אחת מאיתנו נתחבר לילדים שלנו. חיבור למקום הזה מאפשר לנו להבין טוב יותר את חווית הילד שלנו. להבין שהילד שלנו איננו "מבוגר קטן", כי יש לו עולם מושגים ודימויים שונה מאיתנו.

אם נדע מתוך העולם שלו להגיע אליו, לא יהיו עוד מאבקי כוח והקשיים ילכו ויתמעטו. נדע להתמודד טוב יותר עם מצבים שנראים לנו לפעמים בלתי אפשריים . נבין איך המקום הזה של חיבור לילד הפנימי שבנו מרכך אותנו, מאפשר לנו מקומות של רכות עם ילדנו. נהיה ממוקדות פחות במשימות ובמטלות ויותר בקבלה ושמחה.

בסדנא נלמד להקשיב לקול של הילד. להבין מטרת התנהגותו. כיצד אני יכולה לעזור לו לשנות את התנהגותו המפריעה להתנהגות מועילה לו ולסביבתו. נלמד כיצד להעצים ולעודד את ילדנו. נלמד על חשיבות תחושת השייכות והערך של ילדנו ושלנו. נעמיק בהבנת שורש התגובות האוטומטיות שלי כהורה וכיצד אני יכולה לשנות. נלמד היכן נקודות החולשה והחוזקות שלי והיכן נמצא הרגע בו אנו נשאבות למעגל הקסמים שמרחיק במקום לקרב. 

בחלקה הראשון של הסדנא ננוע ונתחבר לעצמנו דרך תנועה, ובחלקה השני נקיים הדרכת הורים. נעלה שאלות, בעיות ופתרונות. כיצד אפשר להיות הורה טוב יותר, לחיות בנינוחות בתוך המשפחה. נלמד להבחין בגורמים הגורמים לפער בין הרצוי למצוי. נלמד שמה שלא עובד וחוזר על עצמו הוא זרקור האומר לשנות.

  • נלמד כיצד להעצים ולעודד את הילד שלנו
  • נלמד איך פינוק והעסקת יתר מובילים אותנו למעגל קסמים ובו גם הילד סובל.
  • נלמד להחיות את השמחה הפנימית.
  • נלמד מדוע יש מאבקי כוח, מה משמעותם ומטרתם מבחינת הילד?
  • וכיצד אנו כאמהות יכולות בעזרת ההתנהגות שלנו לשנות את תגובת הילד למצבים שבהם חשבנו שבלתי ניתן לשנות. 

הסדנא חוויתית ושונה מכל הדרכת הורים שהכרת. בסדנא לא רק נלמד אלא גם נחווה. נחווה כי הכל נמצא בתנועה  מתמדת. נחווה כיצד אפשר בכל רגע נתון לשנות את הרגש, התודעה וההתנהגות שלנו כהורים המשפיעים באופן ישיר על ילדנו.